FUNKTIERIS
FUNKTIERIS AR JĀNI PALKAVNIEKU

FUNKTIERIS AR JĀNI PALKAVNIEKU

June 21, 2021

Līgo svētku nedēļu ieskandinu ar sarunu ar vienu no Latvijas feinākajiem Jāņiem! Oficiāli Jānis Palkavnieks ir uzņēmuma “Draugiem Group” runasvīrs un tieši tā arī es viņu pirms teju 10 gadiem iepazinu, toreiz gan viņš, lielākoties, runāja par draugiem.lv, šodien jau ir krietni vairāk sarunas tematu, par kuriem vērts pafunktierēt!

Šajos gados ir izaudzis ne tikai uzņēmums, bet arī pats Jānis :) un šodien mēs runājām gan par viņa paša izglītību, karjeras attīstību un iespējām, kuras viņš dzīvē izmantojis, gan arī uzņēmuma “Draugiem Group” sasniegumiem, tostarp, protams, par vienu no Latvijas lielajiem lepnumiem - uzņēmumu Printful Inc. Kā tas radās, kas ir tā panākumu atslēga un, kādēļ toreiz Jānis šo miljarda vērto ideju uzlūkoja ar nelielu smīnu sejā. 

Un es, saprotams, nevarēju laist garām iespēju pajautāt Jānim nākotnes prognozes, gan par jauniem uzņēmumiem, kuriem, viņaprāt, ir potenciāls, gan par to, vai gaidāma draugiem.lv atdzimšana! 

Priecīgus Līgo! 

FUNKTIERIS AR DENISU ŠEVEĻOVU

FUNKTIERIS AR DENISU ŠEVEĻOVU

June 14, 2021

Deniss Ševeļovs ir stila eksperts, grāmatas autors, aģentūras BSMS mārketinga nodaļas direktors, kurš saturu sociālajos tīklos rada pats un māca to darīt arī citiem. Deniss nule kā ieguvis maģistra grādu komunikācijas zinātnē un savu maģistra darbu rakstījis tieši par influenceru mārketingu. 

Tas, ko Deniss centās noskaidrot sava darba pētījumā ir - slēpt vai neslēpt reklāmas sociālajos tīklos?! Un viņam ir atbilde! 

FUNKTIERIS AR LAURU GRĒVIŅU

FUNKTIERIS AR LAURU GRĒVIŅU

June 7, 2021

Šī ir divu 30+ gadnieču saruna par dzīvi, par aktuālajiem jautājumiem, kurus mēs risinām sevī, par to, kas mēs esam, par to, kas gribam būt, par to, kā bijis, par to, kas jāmaina, par bailēm un uzdrīsktēšanos.

Es sarunājos ar podkāsta “Pa kluso” autori, satura radītāju, divu dēlu mammu, sievu, sievieti, kura piedzīvo pārmaiņas sevī - Lauru Grēviņu! 

Ielej sev gardu dzērienu un pievienojies sarunai! 

FUNKTIERIS AR NAURI BRIKMANI

FUNKTIERIS AR NAURI BRIKMANI

May 31, 2021

Saruna ar mūziķi, pasākumu vadītāju, grupas “Dziļi violets” solistu un labu cilvēku, Nauri Brikmani, ir tieši tāda, kāds ir pats Nauris. Tajā ir daudz smieklu, joku, kāds rupjāks vārdiņš un ļoti atklāta valoda. Nauris saka, ka viņam nav tabu tēmu un, ka ir gatavs dalīties visā, un tā viņš arī dara - saka, ko domā un neslēpj to, kā ir patiesībā! Es jūs brīdinu - šis ieraksts ir mazdrusciņ necenzēts! 

FUNKTIERIS AR JULIYU VERBICKAYU

FUNKTIERIS AR JULIYU VERBICKAYU

May 24, 2021

Mēs ar stilisti JULIYU VERBICKAYU iepazināmies kāda projekta ietvaros, kur viņa bija mana stiliste, un man patika pilnīgi viss, ko Juliya lika man vilkt, tieši tā pat kā man tik ļoti iepatikās viņa pati.

Viņa neaicina akli sekot modei, bet liek uz savu garderobi paraudzīties, kā uz instrumentu, ar kuru iespējams sakārtot daudz vairāk, kā tikai drēbes uz pakaramajiem. 

Juliya runā tiešu valodu un mēs šajā epizodē noskaidrojām gan to, kas ir modē, gan to, kas to nosaka, gan to, kas ar modi varētu notikt tuvākā un tālākā nākotnē! 

FUNKTIERIS AR ANNU PANNU

FUNKTIERIS AR ANNU PANNU

May 17, 2021

ŠIS LAIKS daudziem no mums kalpojis par atspēriena soli pārmaiņām, tostarp, profesijas maiņai, vai vismaz darbības sfērai. Kādam piespiedu kārtā, citam, iespējams, tas nācis kā kārtīgs sapurinātājs beidzot īstenot sen kāroto, jo, kad tad vēl, ja ne ŠAJĀ LAIKĀ?! 

Viens no tiem cilvēkiem, kuram pandēmija palīdzējusi sakārtot ne tikai virtuves plauktiņus, bet arī galvā visu pa plauktiņiem, ir mans sarunas biedrs šajā epizodē! 

Anna Panna, kuru mēs līdz šim pazinām kā gardāko un glītāko kūku meistaru šai pus Daugavas, kūkas vairs necep!

Anna nomainīja cukuru pret salātiem, stresainu "kūkošanu" pret apzinātu ēšanu, neskaitāmus klientu pasūtījumus pret labprātīgu dalīšanos ar savām zināšanām un, jā, arī ērtu, sen iemītu un ienesīgu taciņu pret nezināmo! 

Man gribējās Annai pajautāt visu par šīm viņas dzīves pārmaiņām un man gribas, lai kādam no jums tas noder, kā vēl viens spēriens pa vietu, kur saule neiespīd, lai jūs to sāktu kustināt un darīt lietas! 

FUNKTIERIS AR LAURU DENNLER

FUNKTIERIS AR LAURU DENNLER

May 10, 2021

Šis būs viens pamatīgs FUNKTIERIS, jo tāda ir mana sarunas viešņa! 

Es sarunājos ar “Uguns skolas” radītāju un treneri, podkāsta “Cilvēkjauda” vadītāju, super praktisku un nenoliedzami spēcīgu sievieti, sievu, mammu, piedzīvojumu 'džankiju' un viedokļu līderi - Lauru Dennler! 

Laura izstāsta par to, kā tapa Uguns skola un atklāti runā par savas dzīves zemākajiem punktiem. 

Mēs runājām par disciplīnu un motivāciju, vai tās strādā neatkarīgi viena no otras un, kurai no tām ir izšķiroša nozīme. 

Par to, kādēļ pārapsēstība ar viedo guru meklēšanu ir bīstama. 

Diskutējām par to, kas mūsdienās ir sievišķīga sieviete un, kā uztvert citu pārmetumus šajā, tik ļoti sensitīvajā, laikā. 

Un vēl, Laura dalās ar pāris praksēm, ko likt lietā, lai dzīve izdodas! 

FUNKTIERIS AR MAMMU

FUNKTIERIS AR MAMMU

May 5, 2021

Pēc pāris dienām svinēsim Māmiņdienu un man ir vislabākā mamma pasaulē, kurai ne tikai ir unikāls funktieris, bet viņa, saprotams, ļoti lielā mērā veidojusi arī manu funktieri! 

I GOT IT FROM MY MAMA! 

FUNKTIERIS AR JĀNI ŠIPKĒVICU

FUNKTIERIS AR JĀNI ŠIPKĒVICU

April 26, 2021

Šī podkāsta sākotnējais uzstādījums bija sarunas ar cilvēkiem, kurus es saredzu kā veiksmīgus. Un tāds tas vēl aizvien ir! Bet šoreiz man gribas teikt, ka tas nav galvenais iemesls aicinājumam uz sarunu. Un, nē, ne tādēļ, ka es viņu nesaredzu kā veiksmīgu piemēru, gluži pretēji, viņš, manuprāt, ir viens super piemērs sasniegumiem un padarītajam, bet tas nav tas, kas man pirmais nāk prātā, par viņu domājot. Es viņu redzu un jūtu kā gaišu, laipnu, sirsnīgu un ļoti patīkamu cilvēku, no kura mēs varam mācīties tieši šīs kvalitātes. Un tad jau arī veiksme neizpaliks. 

Es izbaudīju sarunu ar vīru, tēti, mūziķi, komponistu, dziedātāju, dārza darbu entuziastu un, man gribas teikt, lielu domātāju Jāni Šipkēvicu, un vēlu to arī jums!

FUNKTIERIS AR LAURU SAULĪTI

FUNKTIERIS AR LAURU SAULĪTI

April 19, 2021

Es sarunājos ar Lauru Saulīti - Youtube kanāla “Generation Famous” izveidotāju, bijušo žurnāla Cosmopolitan galveno redaktori, grāmatas “Priekā par s*dīgu dzīvi” autori. 

Brīdī, kad biju izlasījusi noslēdzošo rindkopu nule kā izdotajā grāmatā, kas nu jau iekļuvusi pirktāko grāmatu topā, es uzrasktīju ziņu tās autorei - “Laura, man ir priekšstats par tavu funktieri, bet es domāju, ka to ir vērts nostiprināt vienā feinā sarunā!” Un, lūk, tā ir! Mūsu sarunu par grāmatu, kādēļ tā tapa, par stereotipiem, priekšstatiem, nospiedumu, ko atstājis darbs Cosmo un nākotnes plāniem! 

Podbean App

Play this podcast on Podbean App